Beachview Studio 17
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Beachview Studio 17 Ότσο Ρίος 46 τ.μ. Απέχει 100 μέτρα από το Πάρκο Turtle River και μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα. Το διαμέρισμα βρίσκεται 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Υπαίθρια αγορά χειροτεχνημάτων Dunn's River Craft Park.
Little Dunn's River Beach και Shaw Park Gardens & Waterfalls βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Το Beachview Studio 17 απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης.
Οι επισκέπτες του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Ο σταθμός λεωφορείων Knutsford Express απέχει 300 μέτρα από το κατάλυμα. Αυτό το κατάλυμα προσφέρει στους επισκέπτες ιδιωτική πισίνα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το Beachview Studio 17;
Πάρκο Turtle River καθώς και Island Village βρίσκονται κοντά στο το Beachview Studio 17. - ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Beachview Studio 17;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Beachview Studio 17 στο κέντρο της πόλης. - ❓
Στο το Beachview Studio 17 έχει πάρκινγκ;
Το το Beachview Studio 17 παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.